Půjčovna dodávek pronajímá vozidla zejména pro převážení nákladu v rámci větších nákupů stavebnin, domácích spotřebičů a vybavení bytů, anebo pro komplexní či dílčí stěhování. Zavazadlový prostor je pro takovéto akce dostatečně velký a tímto způsobem lze ušetřit za stěhovací firmu anebo pokrýt svépomocí přepravu tam, kde nechcete být vázáni na přepravní společnosti.

nádherná krajina

Další možností, kde se dodávka může uplatnit, jsou výlety do přírody, za historickými pamětihodnostmi, anebo delší dovolenkové pobyty.

Nabízíme vám tip na výlet v šesti lidech (nejlépe ve třech partnerských párech), kde se přepravní šestimístná dodávka stane vaším vítaným společníkem. Zamíříme společně do oblasti nedaleko Prahy, která oslovuje mnoho milovníků přírody, krásných panoramat, západů slunce a řídce osídleného prostředí. Zdá se vám to příliš nadnesené, že by v blízkosti Prahy existovala taková místa? Pak se snadno přesvědčíte, že tomu tak skutečně je. Vydejte se spolu s námi do údolí Berounky.

západ Slunce

Musíte dojet až k Plzni

Berounka začíná mít své kouzlo teprve na středním toku, tedy nikoli mezi Dobřichovicemi a Černošicemi, pokud si chcete užít skutečné romantiky, zamiřte s vozem ke Kaceřovskému mlýnu a projeďte si následně úsek mezi Kaceřovem, Čivicemi, Kozojedy a Liblínem. V Liblíně překlenete most přes řeku a vydejte se pak pěšky po červené značce k Havlově skále a zřícenině hradu Libštejn. U Havlovy skály se vám bude hodit kvalitní fotoaparát, protože tamní vyhlídka je jednou z nejkrásnějších v celé Evropě.

pěkná příroda

Možná se vám nebude chtít vracet domů

Lidé, kteří tuto oblast dobře znají, ji považují za božský dar, možná právě proto se tu jedna z obcí jmenuje Bohy. Vyplatí se odtud popojet autem až k Podkrašovskému mlýnu a pak vystoupat ke zřícenině hradu Krašov, kde jsou další krásné vyhlídky.

Své putováni můžete prodloužit až do Zvíkovce a Skryj a zakončit jej v Nezabudicích, kde se na říčním jezu natáčel film Údolí krásných žab.