Investice do budoucnosti
Každý by jistě chtěl, aby měl příjem, který mu bez práce měsíčně přistane na jeho bankovním účtu. Takový příjem existuje, a označuje se jako pasivní příjem. Většina lidí má pasivní příjem v podobě pronájmu nějaké nemovitosti. Pokud se začínáte o pasivní příjem zajímat a máte nějaké peníze navíc, které si můžete dovolit investovat, může pro vás být zajímavou nabídkou prodej apartmánů v Chorvatsku. Proč zvolit nemovitost a proč v Chorvatsku?

  • Nemovitost vám zůstane – nemovitosti bývají trvalého charakteru, a zpravidla hodnotu neztrácí
  • Nemovitost můžete pronajímat a tím zvyšovat rodinný rozpočet
  • Pokud jezdíte do Chorvatska, můžete nemovitost využít k pobytu na dovolené
  • Chorvatsko je pro nás snadno dostupnou a blízkou zemí, které je stále turisticky velmi oblíbené

chorvatsko dubrovnik

Nákup apartmánu v Chorvatsku vám rádi zprostředkujeme, protože se jejich prodejem zabýváme několik let. Spolupracujeme se stavební firmou, která apartmány staví. Díky tomu známe všechny potřebné informace a víme, co je případně třeba dodělat. Většinou jsou apartmány plně vybavení a připraveny k používání. Kompletní nabídku si můžete vždy prohlédnout na našem webu, včetně informací o nich. Při prodeji zajišťujeme kompletní servis.

byty u moře

Pokud se i vy občas vydáte na dovolenou do Chorvatska, můžete apartmán využít k pobytu. Budovy stojí kousek od moře, a poskytnou vám komfort. V okolí najdete vše potřebné. Využijte skvělou možnost, jak zhodnotit svoje peníze – lepší způsob jejich zhodnocení najdete dnes jen těžko. Ostatní komodity jsou nestálé, ale nemovitosti budou mít cenu vždy. Každý, kdo má dostatek financí, zvažuje právě nákup zahraničních nemovitostí. Jsou skvělé i proto, že v případě potřeby se máte kam odstěhovat. Mnoho našich klientů se do penze stěhuje právě k moři. Zvažte svoje možnosti a obraťte se na nás.