Mnoho z nás považuje za běžné, že si chrání displej mobilu fólií. Fólie má za úkol chránit sklo jak před poškrábáním, tak i před rozbitím, protože zvyšuje ochranu při pádu mobilu. Ale napadlo vás někdy, že byste si nechali potáhnout fólií skla u auta?

Autofólie není zdaleka jen estetickou záležitostí, její hlavní předností je odrážení slunečních paprsků a pohlcování UV záření. Říkáte si, že něco takového vaše auto nepotřebuje? No vaše auto ne, ale vy v parném létě rozdíl určitě poznáte. Cestování se stane mnohem pohodlnější a vy si jízdu budete mnohem více užívat, protože nebudete nasedat do rozpáleného auta.

cesta

Trávíte mnoho času na cestách v automobilu? Jste obchodní zástupce, který projede celou republiku několikrát do měsíce? Pak byste měli využít všechny dostupné možnosti, abyste si učinili jízdu komfortní a příjemnou. Autofólie vám možná připadají jako zbytečná investice, ale to jen do doby, než si jízdu v autě, které má skla potažené odrazivou fólií vyzkoušíte. Navíc ne všem vyhovuje klimatizace v autě, některým náchylným lidem spustí alergickou reakci nebo způsobí nachlazení. Autofólie odrazí sluneční paprsky a v interiéru vozu tak bude mnohem příjemněji.

Autofólie může být v různých barevných tónech a tak může z vašeho vozu udělat unikátní vozidlo. Pokud například máte na svém vozu reklamu na kapotě, mohou tónovaná okna doladit celkový vzhled auta a kolemjdoucím ihned padne do oka.

auto

Co uděláte doma, když vám svítí sluníčko nepříjemně do pokoje? Zatáhnete žaluzie. To ale v autě udělat nemůžete a proto si můžete nechat skla v okýnkách potáhnout nanofólií, která bude sluneční paprsky odrážet. Jednoduché a praktické řešení.

Fólie na sklo se běžně používá ve všech typech hromadných dopravních prostředků, protože mají i bezpečnostní faktor. Folie udrží i rozbité sklo v jednom kuse a sklo se z rámu nevysype.