Káva a čaj patří mezi velmi oblíbené nápoje na celém světe. Najdete jen málo lidí, kteří by nepili ani jedno z nich. Na trhu existuje obrovské množství kávy i čaje, které si můžete koupit a připravit v klidu doma. Pokud máte rádi kávu i čaj prémiové kvality, a chcete si je dopřát u sebe doma, můžete si u nás vybrat z mnoha druhů. Jsme firma, která má více než 13 let zkušeností s pražením kávy, takže o kvalitu u nás není nouze. Kromě toho máme vlastní receptury sypaných čajů, takže si i největší gurmán u nás přijde na své.

kávová zrna

Je libo šálek čerstvě pražené kávy arabica?
Milovníci kávy jistě ocení opravdu širokou nabídku káv. Kromě světově známé arabicy máme i robustu a několik druhů ochucených káv. A pokud chcete zkusit velmi neobvyklou kávu, máme pro vás cibetkovou. K mnoha příležitostem připravujeme limitované edice káv, nyní můžete ochutnat vánoční směs, která vám nabídne chuť čokolády, oříšků, mandlí a karamelu. I Vánoce mají svou kávu.

  • Ochutnejte něco nového
  • Chcete ochutnat více kávy, abyste našli svého favorita? S výběrem vám pomůžou degustační balíčky, kde najdete několik balení kávy v dárkové krabičce – je to ideální dárek pro kohokoliv.

nalévaný čaj

Potěšíme i ty, kteří mají raději čaj
Že má čaj pozitivní vliv na lidské zdraví asi není třeba nijak dlouze vysvětlovat. V nabídce máme mnoho druhů čajů, které vám mohou zpříjemnit den a nebo pomoct zbavit se například oteklých nohou. Čeká na vás černý čaj, zelený čaj, bílý a žlutý čaj, ovocné, ajurvédské i kvetoucí. A to není vše – čajů máme mnohem více. I čaje u nás najdete v dárkových baleních.
Naše nabídka je velmi pestrá, na své si u nás přijde opravdu každý. Máme totiž i koření z celého světa, čokoládu a příslušenství ke kávě. Chcete k Vánocům darovat kávu či čaj nebo něco jiného z naší nabídky, ale nevíte, co by dotyčné/mu udělalo radost? Vyřešte to dárkovým poukazem.