Úprava pozemků je někdy velmi náročná. Je to zejména dáno vzdáleností pozemku od bydliště jeho majitele, protože ne každý má svou záhadu či chatu u domu. Proto dochází k problémům s údržbou pozemků, které mohou eskalovat až v nepříjemné sousedské spory. Zarostlé pozemky způsobují, že plevel se vzduchem dostává na další pozemky. Pokud máte zahradu daleko, a nemáte čas ji několikrát ročně sekat, můžeme to udělat za vás.

Pokud i vás zajímá možnost, jak si nechat upravit pozemek, aniž byste na něj museli dojíždět, jsme tady pro vás. Asi vás bude zajímat cena za sekání trávy v Ostravě. Jednoduše si ji můžete orientačně spočítat na našem webu, ale přesnou kalkulaci vám sdělíme vždy po osobní prohlídce.

sekání trávy

Co všechno může cenu ovlivnit?

  • Je to především tvar pozemku – pravidelné tvary se sekají lépe
  • Rozloha – rozloha pozemku je pro stanovení ceny klíčová
  • Stav pozemku – pokud bude potřeba více lidí, delší čas nebo více techniky, projeví se to na ceně

Při stanovování ceny za sekání trávy je vždy uvážit vše, co cenu ovlivní. Proto je velmi důležité pozemek prohlédnout. Díky osobní prohlídce můžeme zjistit, jaké prostředky budou potřeba k údržbě vašeho pozemku. Mám k dispozici nejen sekačky a křovinořezy, ale pro zanedbané pozemky máme k dispozici i traktory, pluhy a mulčovače. Může se stát, že bude potřeba těžká technika například k vytažená zarostlých pařezů. Cokoliv bude potřeba, to uděláme. Vaše pozemky budou zase v pořádku.

sekačka na trávu

Už nemusíte zdlouhavě sekat trávu, ani se proplétat náletovými dřevinami. Všechno za vás uděláme my – váš pozemek je v dobrých rukách. http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-svetove-celebrity/499740/brenda-z-beverly-hills-v-slzach-a-s-chomaci-vlasu-v-rukach-rakovina-vas-nikdy-neopusti.html Namítají si nás i města, takže máte jistotu kvalitně odvedení práce. Předejděte problémům se sousedy a využijte skvělou nabídku na úpravu zahrady, louky i lesa. Je jen na vás, s čím budete potřebovat pomoct. Rádi se o všechno postaráme.