Čeká vás snad ten nejkrásnější den v životě, opravdu se na něj těšíte a baví vás i ty přípravy kolem? Od výběru šatů až po volbu toho nejlepšího sladkého baru? A přesně tak to má vypadat! Jedná se o událost, která se nesmí jen tak přejít v nějakém utlumeném módu. Každý má samozřejmě svůj vkus, svou představu a pro někoho je ideální svatební den na kraji lesa, s možností rozdělat táborák a užít si s přáteli. Pro jiného je snem americká svatba obřích rozměrů, kdy se slaví celý víkend, hosté mají nařízený dress code, aby ladilo vše do posledního detailu a dokonalost je na prvním místě. Ať už tak či tak, žádná svatba se neobejde bez krásných šatů a důležitou roli sehrají také svatební doplňky.

Svatební šperky

Ať už bude mít nevěsta šaty jako princezna, nebo zvolila spíš elegantní upnutý https://www.stream.cz/adost/10020219-bonus-cely-rozhovor-s-popalenou-simonou styl, určitě přijde vhod i nějaké elegantní bolerko, přízdoby do vlasů a samozřejmě krásné šperky odpovídající zvolenému oděvu.

Mezi doplňky se řadí mimo jiné také závoj – ne všechny nevěsty po něm touží, ovšem některé si bez něj svatbu představit neumí. Je jich mnoho druhů, od kratičkých až po dlouhé, které za sebou nevěsta nese na šatech. Vybírat můžete také z různých typů, takže pokud zvolíte ideální délku, přijde na řadu otázka, zdali chcete jen klasický závoj, nebo nějaký lemovaný, například francouzskou krajkou – dodá velmi elegantní vzhled, který podpoří celkový dojem z nevěsty k tomu nejlepšímu.

krásné doplňky

K důležitým součástem příprav patří také účes – ať už si nechá nevěsta vlasy rozpuštěné, natočené nebo svázané do drdolu, určitě ocení nějakou přízdobu. Některé ženy touží po živých květinách, které vypadají velmi krásně, jiné si zvolí spíše perly, kovové či korálkové vlasové doplňky, u kterých nemusí mít obavu z toho, že by během dne povadly. Ať tak či tak, jsou vlasové ozdoby krásné a moderní jsou i růžičky na drátku, které nemusí být přímo pro nevěstu, ale mohou je využít například svědkyně, maminky nebo další hosté.