I když je žena ve zralém věku po čtyřicítce, zdaleka to neznamená, že by se měla vzdát moderního oblékání. Po čtyřicítce je spoustu možností, jak se oblékat šik a s módním šmrncem. Na módě je nejlepší to, že věkem absolutně není limitovaná. Existuje mnoho žen v tomto věku, které tak nějak uvízli ve stereotypu každodenních povinností. Rodina, práce, starost o domácnost…nebudeme si nic nalhávat, tento kolotoč je pro mnoho žen vyčerpávající a mají pocit, že se jim nedostává energie na péči o sebe. Připadají si již staré, neatraktivní. A s tím vám právě může pomoci vhodně zvolené oblečení, díky kterému si budete připadat mladší a zvedne vám sebevědomí. Máte totiž mnoho možností, jak se oblékat úměrně svému věku, vypadat žensky, elegantně a stále budete vypadat mladistvě.

šaty

Pojďme se podívat na některé nápady.

Bílý top

Klasický kousek, který by neměl chybět v žádném šatníku. Světlá barva na horní polovině těla vás omladí a opticky https://www.eurosignal.cz/opticky-internet/ rozzáří. Zároveň je to barva základní, která se skvěle hodí i na formálnější akce. Díky své univerzálnosti ji lze zkombinovat téměř s jakoukoliv jinou barvou na spodní části těla. Bílý vršek může být ve formě halenky, košili nebo klasického trička.

žena

Elegance a tenisky

Připadáte si ve svém oblečení často usedle? Můžete ho zkombinovat se sportovněji laděnými teniskami a uvidíte, že se váš outfit celý promění! Tenisky by měli být, pokud možno neutrální, rozhodně vynechte tenisky výrazně barevné nebo zdobené obrázky. Zároveň touto kombinací zůstanete elegantní, ale poskytnete svým nohám nevídané pohodlí.

Džíny a vysoké podpatky

Nestárnoucí kombinace, která vám velmi přistane. Ležérní casual outfit tvořený zajímavým topem a modrými džíny doplňte oblíbeným párem lodiček nebo kotníkových bot na podpatku. Tento módní styl se hodí pro dívky a ženy v každém věku. Pokud chcete doplnit svůj šatník o svěží mladistvé kousky, můžete prozkoumat web About you, na který vám nabízíme 50 slevu About you https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/.