Když jsem se rozcházela se svým přítelem, tak jsem přemýšlela, jak všechny své věci do stanu pryč. Protože s přítelem jsme se opravdu hodně nepohodli, došlo také na fyzické násilí. A na tohle já jsem opravdu háklivá a taky mě to dost mrzelo. Bála jsem se svého bývalého přítele, co mi asi udělá, až si k němu přijdu pro věci. Protože můj přítel začal v posledním půlroce opravdu hodně pít a já vůbec neznám důvod proč. Celé roky vůbec nepil, byl spíše takový poloviční abstinent. A potom z ničeho nic začal pít alkohol ve velkém množství. To mě vadilo, a ještě více mě pak vadilo, že začal být při pití alkoholu opravdu agresivní. Řekla jsem si, že tohle musí skončit. Přeci nebudu pouze jenom jeho oběť. A svěřila jsem se svým rodičům. A oni mi řekli, že si mám sbalit nějaké věci a jet k nim domů zase bydlet, než si zase něco najdu svého.

Někdy je úklid náročný.

Takže jsem si jela za bývalým přítelem pro věci. A docela jsem měla strach, jestli už jeho byt nebude vyklizený! Naštěstí nebyl, takže to nejspíše zbylo na mě. Taky jsem tedy musela vyklidit byt, aby on se tam mohl vrátit pro zbytek svých věcí. Protože on odešel taky za svou mámou, protože se se mnou nechtěl potkat. A řeknu vám, že vyklízení bytu není jenom tak jednoduché.

Mám ráda čistotu.

Je to hodně složité. Nevěděla jsem, kam při vyklízení bytu dříve skočit. Chtěla jsem brát všechno naráz. Opravdu to nejde a já jsem si říkala, že bez cizí pomoci vyklízení bytu nezvládnu. Chtěla jsem ještě udělat dobrý skutek, takže jsem po dvou dnech vyklízení bytu, ještě umyla podlahy a vysála koberce. A tohle ale ani vůbec neocenil. I když jsem vyklidila celý byt a taky ještě uklidila, stále mě můj bývalý přítel pomlouval, a ještě mi potom dal facku, že jsem si vzala i jeho věci. To samozřejmě lhal akorát si udělal ostudu. Nikdy bych si cizí věci nevzala, a to ani ne při vyklízení bytu. Konec vztahu mě dost mrzí.