Ceny nemovitostí jsou na maximu
Nemovitosti v České republice nikdy nestály tolik peněz co v současné době. Mnoho lidí muselo vzdát hypotéku a prodat rozestavěný dům, protože se prudce zdražily snad všechny stavební vstupy – od pozemků přes materiály až po energie. To jsou důvody, proč lidé raději zůstávají v nájmech a svoje vlastní bydlení už neřeší. Pokud nechcete platit cizím lidem za bydlení, ale přesto nechcete skončit na ubytovně, zbývá vám jedině začít řešit vlastní dům nebo byt. Ale jak, když je všechno tak drahé?

moderní dům

Část lidí si odmítal připustit, že by neměli nikdy mít svoje bydlení a tak sáhli po jiném řešení – po mobilních domech. Dnes už jsou na takové úrovni, že zkrátka nepoznáte, že nejde o klasický dům. Celoroční mobilní domy, které nabízíme, jsou moderní, kvalitní a splňují všechny požadavky na komfortní a moderní bydlení.

Proč si vybrat dům od nás?
Máme v nabídce klasické domky, které mohou sloužit jako sezonní chata, ale najdete u nás i takové domy, které jsou k nerozeznání od klasických domů. Máme v nabídce několik typů, které jsou inspirovány severským stylem bydlení. V každém domě najdete ložnice, kuchyňský kout, obývací část a samozřejmě i koupelnu a wc. Protože mnoho lidí potřebuje dům na celoroční bydlení, je řada z nich zateplená a připravená na zimní sezonu.

klíče od domu

Jak je to s povolením?
Ke stavbě klasického domu potřebujete stavební povolení nebo ohlášku. Před zakoupením domku si vždy zjistěte na příslušném stavebním úřadě, co pro postavení mobilního domu vyžadují. Většinou stačí ohláška. Co se týká napojení na inženýrské sítě, jsou domy připraveny k připojení na vodu, elektřinu i plyn. http://www.epet.cz/domacnosti/plyn/ Komfortnímu bydlení tedy nic nebrání. A cena? Oproti zděným domům může být i třetinová až poloviční – pokud máte svůj pozemek, můžete bydlet doslova za pár korun – naše nejlepší domy stojí méně než 3 mil. Kč.