Narozeninová oslava vašich potomků by pro ně měla být velkým dnem. To ale neznamená, že se pro vás musí nutně stát stresem. Děti sice mají často velký apetit, ale nemusíte jim přichystat extrémně komplikovanou večeři o několika chodech. Bohatě si vystačí s běžnými potravinami, které se na dětských oslavách vyskytují. Samozřejmě také nemusíte pozvat celou třídu, ratolest si zvládne stejně (a možná ještě lépe) pohrát s menším počtem bližších kamarádů. Problém ale často přichází, když dětem dojdou nápady na hru. Asi žádný dospělý totiž nemá zájem zažít jaké to je, když už v tak často náročných chvílích děti napadne, že se začnou nudit.

Trik s kartami

Jak už to ale, tak bývá, děti se bohužel v klidu nudit neumí. A tak se může stát, že po oslavě budete mít rozbitých několik talířů či sklenic, ubrusy zašpiněné od dortu či v případě venkovní oslavy naprosto zdemolované záhony. Děti často totiž nemají ani potuchy o tom, kolik času a práce navíc vám následné úklidové akce zaberou a škody nepůsobí ve většině případů schválně, spíše to vypadá že jsou přirozenou součástí jejich bytí. Jak ale zatočit s unuděným větším počtem dětí, když často ani nevíte, jak zabavit to svoje ač je jen jedno? Pokud je na oslavě větší počet dětí, nebude od věci zařídit někoho, kdo je zabavit zvládne.

Černý cylindr

Nemusí to byt zrovna profesionál, bohatě postačí, pokud někdo z vašich příbuzných ovládá nějaké umění, které se dětem může líbit a je ochoten s ním před dětmi vystoupit. Jestliže ale nikoho takového nemáte, možná je lepší sáhnout po profesionálovi. Co třeba takový kouzelník Praha, kterého ocení zdaleka nejen fanoušci Harryho Pottera? Nebo klaun, který dětem vykouzlí úsměv na tváři? Vybírat rozhodně můžete z mnoha bavících technik a je zcela nepravděpodobné, že byste se netrefili do vkusu žádnému z dětí a obzvlášť své ratolesti, kterou vy sami znáte nejlépe. Uvidíte, že plánovaná oslava se šťastnými dětmi bude skvělá a všichni si ji moc užijí!