Každá žena mívá většinou problémy s uznáním některé ze svých partií. Jedna nemá ráda svoje širší boky, druhé se nelíbí její stehna, třetí by dala nemožné za to, aby měla aspoň poloviční poprsí, jako má ta první. A takhle bychom mohli pokračovat dále a dále. Jenže v dnešní době je kouzelné to, že se každá z těchto osob může obléknout tak, aby svoje případné nedostatky rafinovaně zakryla a dala vyniknout těm, za které se třeba příliš až tak nestydí, ba naopak.

satecky

Některé ženy mohou být doma na mateřské dovolené a často jim může přijít na mysl, že nemají vlastně ani pořádný důvod se hezky ustrojit a vyrazit do města. Nebo spíše příležitost. Ono ale i na dětské hřiště můžete přijít jako dáma v oblečení, které vám padne, sluší vám, ale zároveň v něm pohodlně budete běhat za vašimi dětmi a budete se v něm cítit jako bohyně. Naopak pak můžete tento oděv vytáhnout i na večerní rande s vaším manželem nebo na party s kamarádkami. Protože to, co vám dokonale padne a v čem se cítíte dobře, se neodmyslitelně také odrazí do toho, jak vypadáte a co vyzařujete.

saty

Buďte trendy a šik, pořiďte si maxi šaty, jednou si k nim vezměte kotníkové sportovní boty, jindy zase baleríny, přehoďte si přes sebe elegantní sako a máte zase jiný outfit. Těmto kouskům v našich šatnících se říká nadčasové, což znamená, že je můžete využít na různé příležitosti a díky tomu, jak je budete kombinovat, nikdy nevyjdou z módy. Dejte vyniknout vašemu dekoltu, nebo pokud ho nemáte tak bohatý, dejte zase vyniknout vašim nohám a upozorněte rafinovaně na ně. V butiku La Silueta si vybere každá žena, ať už má jakékoliv křivky, a to jak letní šatečky, tak i ty teplejší zimní s delšími rukávy nebo i třeba společenské šaty nebo svatební. Zvolte střih, který vás vystihne v tom nejlepším světle a který přiláká nejednoho vašeho obdivovatele.