Pohyb na trampolínách https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-siti má léčivé účinky na psychiku, zlepšuje fyzickou kondici, posiluje pohybový aparát a jistě byste dokázali vyjmenovat další benefity, jimiž se toto náčiní pyšní. My bychom se však tentokrát rádi věnovali jejich univerzalitě.

Když je něco univerzální, znamená to, že nacházíme mnoho způsobů, jak s předmětem nakládat, a čím vyšší stupeň univerzality známe, tím větší význam pro náš život dotyčný objekt má. K čemu lze využít zahradní trampolínu o průměru, řekněme 366 cm?

trampolína s ochrannou sítí

Uspořádejte melounové hody

Pružná podložka trampolín má tu báječnou vlastnost, že pohupováním na jejím povrchu zklidňujeme celý organismus a brzdíme rozvoj stresu. Proto, chcete-li si užít ještě působivější oslavu s vašimi kamarády, uspořádejte ji na trampolíně. Posaďte se na ni a pusťte se tu do konzumace http://www.zdravi-nemoc.cz/je-kazdodenni-konzumace-masa-spatna nakrájených melounů, broskví či meruněk, můžete si sem vzít palačinky s jahodovou polevou a se šlehačkou, zkrátka cokoli, co milujete. Možná, že vám tu bude chutnat mnohem víc, než na židli zahradního nábytku.

pes na trampolíně

Postavte si na ní stan

Velkou trampolínu můžete proměnit i ve stanovou kupoli. Prodávají se specializované půlkulové kupole, které na povrchu trampolíny vztyčíte pomocí laminátových prutů, a můžete tu třeba přespávat s vašimi dětmi. Velký průměr trampolíny to umožňuje a uvnitř si klidně zahrajte i za deště třeba karty nebo „Člověče nezlob se“.

Setřásejte stres

Když se v životě dostanete do úzkých díky stresu, když vás sevře mnoho povinností, konfliktní mezilidské vztahy a další potíže, s nimiž vnímáte, že vám odsávají energii, odložte láhev alkoholu a naopak se vyšplhejte na trampolínu a začněte se aktivně hýbat. Potřebujete stres ze sebe setřást a ne jej absorbovat hlouběji do své duše. Stres je negativní protihráč a s tím je třeba se vypořádat nekompromisně a nemilosrdně. Mějte slitování s lidmi, zvířaty a rostlinami, buďte k nim milí a ohleduplní, ale ke stresu se postavte rázně a dejte mu najevo, že ve vašem životě nemá místo.