Dnes má Facebook snad každý. Kdo by taky neznal snad nejznámější sociální síť, která existuje již od roku 2004. Facebook má svá pozitiva i negativa. Mnohdy zde narazíte na falešné profily lidí, na hackery, na falešný obsah a podobně. Často se na Facebooku šíří i poplašné zprávy, takzvané hoaxy a podvodné zprávy, takže si na to dávejte pozor! Sociální síť známá také jako obličejová kniha v překladu nabízí v dnešní době mnoho služeb pro uživatele. Můžete zde například vyhledávat a přidávat si lidi, které v reálném životě znáte, můžete si s nimi psát, volat, posílat různé obrázky i odkazy.

facebook přihlášení

Dále můžete na této platformě vytvářet své vlastní Facebookové stránky a skupiny, které se hodí například pro vaši firmu. Facebook dále umožňuje službu Marketplace – služba, která poskytuje uživatelům nakupovat a prodávat různé věci, od drobností, po oblečení až například po automobily a nábytek. Dle mého názoru je Marketplace super místo, kde sehnat skvělý nábytek za super ceny. Nábytek sice není nový, ale mnohdy tak vypadá, i když je v domácnosti již používaný. Sama vlastním z Marketplace spousty kusů nábytku. Uživatelé dále mohou takzvaně postovat fotky a videa na danou sociální síť. A co když si chcete nějaké video uložit do mobilu?

facebook logo

Žádný problém. Existuje stránka, která vám s tím snadno a rychle pomůže. Jmenuje se Facebook video downloader Stahujvidea.cz a je snadno k dohledání na internetu. Jak to celé vlastně funguje? Nejdříve musíte najít video, které chcete stáhnout. Dále si zkopírujete URL odkaz z Facebooku, najedete na stránku Facebook video downloader a odkaz vložíte do prostoru hned na úvodu stránky. Následně kliknete na žluté tlačítko s ikonou stažení, vyčkáte pár minut a video máte staženo ve vašem zařízení. Nemusíte se bát, stránka Facebook video downloader je stoprocentně bezpečná a videa stahuje v nesnížené kvalitě. Sama mám se stránkou pozitivní zkušenosti a jsem s ní velmi spokojená.