Skladové kontejnery jako dočasné řešení ukládání vybavení domu

Skladové kontejnery jako dočasné řešení ukládání vybavení domu

Rozhodli jste se, že podniknete rekonstrukci vašeho domu ve větším rozsahu? Budete měnit dveře, okna, podlahové krytiny a provádět bourání a vyzdívání příček, štukování omítky a malování? Pak bude zřejmě vhodné vystěhovat veškeré bytové vybavení mimo objekt.

Co když však nemáte mnoho možností, kam své věci uložit? Co když nemáte kůlnu, garáž ani sklep a museli byste vše vystěhovat na zahradu na trávník? Teoreticky by to možné bylo a v letním období, kdy nejsou hlášené trvalé srážky ani bouřky byste na pár dnů mohli mít nábytek venku a třeba tu i přespávat, ale pro náročnější rekonstrukce to jistě není vhodné řešení. Tam se předpokládá, že budou všechny věci umístěné někde pod střechou.

barevné kontejnery

Nemusíte kvůli tomu obíhat známé a převážet k nim vaše věci přívěsným vozíkem na tažném zařízení, stačí si pronajmout přepravní kontejner. Pronájem skladu je dnes již běžnou službou a poskytuje zázemí pro veškeré vnitřní vybavení třeba na několik měsíců. Délka pronájmu není časově omezena a vše záleží na vzájemné dohodě s pronajímatelem.

Kontejner má vnitřní objem odpovídající přibližně jednomu pokoji městského bytu a potřebujete-li větší úložný prostor, lze pronajímat i kontejnery dvojnásobné délky, anebo více kontejnerů najednou. Problém nebývá ani tak v počtu a velikosti kontejnerů, jako v množství volné plochy na zahradě, kam chcete kontejnery postavit.

skladové kontejnery

Ocelové skladovací boxy jsou konstruované tak, aby chránily předměty uvnitř před všemi povětrnostními vlivy. Odolávají silnému větru, dešti, sněžení i prachu a mají uzamykatelná vrata, takže dovnitř nemůže nikdo náhodně vniknout. Teoreticky lze kontejner zabezpečit proti vykradení i alarmem nebo kamerovým systémem, ale nestává se tak často, že by zloději vykrádali právě kontejnery, zejména pokud jsou plechové a každý pokus o loupež je výrazně slyšitelný.