My chlapi máme vlastně svým způsobem štěstí, že jsme se narodili právě v těch tělech, ve kterých jsme se narodili. Jistě, v některých otázkách by se o tom snad dalo i polemizovat, ale vezmeme-li v úvahu všechna pro a proti, vyjde nám z toho, že jsme na tom přece jen poněkud lépe než ženy. Protože údržba a provoz našich tělesných schránek jsou daleko snazší a levnější, a i v oblasti mnoha funkcí jsme na tom lépe.

Ale s jednou výjimkou. A tou je erekce. Zatímco si totiž ženy s touto nemusí lámat hlavu, protože nemají nic, co by se jim mělo v té pravé chvíli vztyčit hrdě vzhůru, a mohou provozovat sex, aniž by se staraly o to, jestli jsou dost tvrdé, my s tím často zažíváme hodně trápení. A zatímco nás v pubertě přemíra erekcí spíše obtěžuje, v pozdějším věku nebo při zhoršeném zdravotním stavu, únavě, stresu a podobně se stávají ony vytoužené erekce stále větší vzácností. Což nás nečiní právě šťastnými, protože kdo nemá kvalitní erekci, ten si logicky neužije ani kvalitní sex. Bez erekce se přece nedosáhne toho, oč nám mužům při sexu jde.

žena v kalhotkách

Nikdo z nás tedy nechce mít problémy s erekcí. Každý by chtěl být minimálně v rozkroku učiněný zocelený muž. Jenže když dojde na věc, nejednou nám nezbývá nic jiného, než po marných pokusech o oživení ‚Tomáše Marného‘ rezignovat. Co naděláme?

No co bychom asi nadělali? Když se nám nedaří dostatečně dobré erekce dosáhnout, můžeme to vyřešit třeba tím, že vsadíme na užívání přípravků na erekci. Ty už se dnes dají sehnat a v případě správné volby zdroje skutečně zabírají, a tak se dá nakonec zase ‚omládnout‘ a získat tím potenci pod svou kontrolu.

nahá žena

Pokud jste to dosud nevěděli, představuji si, jak právě jásáte a hledáte na internetu nějaký takový potenci podporující přípravek. A možná dobře děláte. Ale než tak učiníte, vězte ještě jedno. A sice to, že není všechno zlato, co se třpytí. A proto nakupujte tento sortiment jen u solidních prodejců. Abyste se nenechali napálit.